הירקון חוזר לחיים, חולדאי מוכן לקפוץ לשחות / YNET 21.03.11
מרץ 21, 2011
ראש העיר תל אביב-יפו הציג במסיבת עיתונאים את פרויקט שיקום הנחל שנפתח לשיט. למרות שמשרד הבריאות לא אישר זאת, הוא עצמו מוכן להשתכשך.
"הירקון חוזר לחיים והחיים חוזרים לירקון". כך הכריז היום (ב') בחגיגיות ראש עיריית תל אביב-יפו, רון חולדאי, במסיבת עיתונאים שבה הוצג פרויקט שיקום מי הנחל.
רשות נחל הירקון מבצעת בימים אלה עבודות פינוי משקעים, לטובת הציבור הרחב, בתוך הנחל, במקטע שבין גשר הברזל (רחוב אבן גבירול בתל אביב) וביןנקזמגרשהחניהמולרחוב ירמיהובתלאביבוכן, במעגנהשלמרכזדניאללחתירה. ציבור החותרים והשייטים מתבקש לחתור רק בנתיב השייט המוגדר. תודה על ההבנה.