סכר חדש בירקון: קצב המים יגדל, בע"ח ישובו / NRG 9.02.12
פברואר 9, 2012
תוך כמה חודשים קצב הזרימה יעלה, מ-600 מ"ק לשעה כיום, ל-1,800 מ"ק לשעה. הגברת המהירות תאפשר התפתחות מגוון בע"ח.
נמשכות העבודות לשיקום וניקוי נחל הירקון: השבוע הושלמה בניית הסכר במפגש של הירקון עם נחל קנה. מטרת הסכר: להגדיל את סחרור המים, להגברת מהירות הזרימה ושיפור תנאי בית הגידול בנחל.
רשות נחל הירקון מבצעת בימים אלה עבודות פינוי משקעים, לטובת הציבור הרחב, בתוך הנחל, במקטע שבין גשר הברזל (רחוב אבן גבירול בתל אביב) וביןנקזמגרשהחניהמולרחוב ירמיהובתלאביבוכן, במעגנהשלמרכזדניאללחתירה. ציבור החותרים והשייטים מתבקש לחתור רק בנתיב השייט המוגדר. תודה על ההבנה.